ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE ΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗΣ e-mail ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: astrapifc1957@gmail.com

Κυριακή 3 Μαρτίου 2013

ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗΣ! ! !

Ντεμπούτο με χατ τρικ για τον Αναγνώστου σήμερα που καθάρισε τον αξιόμαχο Π.Α.Ο.ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ με τρία πανέμορφα τέρματα.
    Με τους καλύτερους οιωνούς ξεκίνησε το παιχνίδι στην Μεσοποταμία σήμερα αφού η Αστραπάρα προηγήθηκε πολύ νωρίς με πολύ ωραία κεφαλιά του Αναγνώστου στο ντεμπούτο του με τα κιτρινόμαυρα. Η συνέχεια όμως δεν ήταν η αναμενόμενη και το σύνολο των παιχτών κινήθηκε κάτω από την μετριότητα και το 1 - 1 δεν άργησε να έρθει, σκορ με το οποίο έκλεισε και το ημίχρονο. Στο 2ο ημίχρονο έξω ο καλός Αθανασιάδης και μέσα ο Τσακλίδης και το πρώτο δεκάλεπτο πέρασε χωρίς κάτι το αξιόλογο. Φάουλ του Λαμπριανίδη και 2η κίτρινη κάρτα πολύ τραβηγμένη, όπως και η πρώτη, και η ομάδα μας για 2ο συνεχόμενο παιχνίδι από νωρίς με 10 παίχτες και με σκορ 1-1 και κάπου εκεί αρχίσαμε πάλι να παίζουμε μπάλα 2-1, 3-1 με 2 πολύ ωραία γκολ από Αναγνώστου.