ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE ΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗΣ e-mail ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: astrapifc1957@gmail.com

Δευτέρα 8 Απριλίου 2013

ΛΕΣΧΗ ΦΙΛΩΝ Α.Σ.Μ.Α.:ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΑΣΤΡΑΠΗ ΒΓΑΛΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ !!!

Δεν είναι υπερβολή να πούμε ότι ήταν μια νίκη επιβλητική (4-0) σε ένα παιχνίδι που ο αντίπαλος κατάλαβε από το 1ο λεπτό πως πρέπει να παίξει καλά για να αποφύγει τον διασυρμό...
Δύναμη πάθος θέληση αλλά και ποδόσφαιρο με μυαλό έπαιξε χθες η Αστραπή για πρώτη φορά φέτος και απέδειξε ότι όταν θέλει μπορεί!!

Ωραίες ενέργειες όμορφες συνεργασίες...
αλλά και 4 πολύ όμορφα γκολ και ιδιαίτερα το κρέμασμα του τερματοφύλακα από τον Κουσίδη στο 3-0 απόλαυσαν χθες όσοι βρέθηκαν στο γήπεδο της Μεσοποταμίας.
Για την ιστορία Σαλονικίδης με προβολή το 1-0,Καραμανίδης με σουτ το 2-0,Κουσίδης με πολύ ωραία λόμπα το 3-0 (σκορ και ημιχρόνου) και το 4-0 από τον <<<ΣΚΥΛΟ>> και κορυφαίο τις χθεσινής αναμέτρησης Ξανθόπουλο με πολύ ωραίο σουτ, ειδικής μνείας αξίζει και ο Τσακλίδης καθώς ήταν και ο δημιουργός των περισσοτέρων φάσεων !!!!!