ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ SITE ΤΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗΣ e-mail ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: astrapifc1957@gmail.com

Τετάρτη 19 Σεπτεμβρίου 2012

ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

Άλλη μια εξαιρετική εμφάνιση πρόσθεσε στην προετοιμασία της ενόψει περιφερειακού πρωταθλήματος η ομάδα του Άργους Ορεστικού η οποία κόντρα στα Αεράτα Γρεβενών αν και αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 ήταν κυρίαρχη στον αγωνιστικό χώρο. Μάλιστα η ομάδα του κ. Σιώμου πήρε προβάδισμα στο σκορ με γκολ που σημείωσε ο Μπάτζιος ύστερα από ασίστ του Βελλίδη στα μέσα του πρώτου ημιχρόνου. Δεν κατάφερε να διπλασιάσει τα τέρματα του ο Παναργειακός και το πλήρωσε 2 λεπτά πριν την λήξη της αναμέτρησης με ένα αυτογκόλ του Ζέκιο να ισοφαρίζεται σε 1-1. Οι εντυπώσεις ήταν άκρως ενθαρρυντικές και άπαντες στον σύλλογο έμειναν ευχαριστημένοι. Ένας ακόμα δύσκολος φιλικός αγώνας περιμένει τους παίκτες του Παναργειακού σήμερα όπου θα ταξιδέψουν στην γειτονική Κοζάνη για να αντιμετωπίσουν την ομώνυμη ομάδα στο δημοτικό στάδιο της πόλης στις 17:00 μμ.

πηγή : Ορίζοντες